SCULPTURE Therapy

SCULPTURE Therapy

SCULPTURE Therapy dla poprawy owalu i rekonstrukcji skóry, zmniejszenia zmarszczek i wygładzenia cery. Nowa innowacyjna formuła oparta na stymulujących elastyczność peptydach o naukowo udowodnionym działaniu, liftuje i ujędrnia nadając skórze młodzieńczy wygląd.

Peptydy miedziane mają imponujący kliniczny rodowód. Są sprawdzonymi narzędziami do gojenia się ran, mogą wspomagać wzrost włosów i od kilku lat są stosowane w kosmetykach do pielęgnacji skóry. Dziś są uważane za jedne z najsilniejszych aktywnych składników do regeneracji i dla działania przeciwzmarszczkowego.

Czym są peptydy miedzi?

Miedź występuje naturalnie w naszych tkankach. Wyczerpanie zasobów miedzi wiąże się z wieloma chorobami zwyrodnieniowymi. Jedną z głównych ról miedzi jest działanie przeciwzapalne - działa poprzez hamowanie cytokin zapalnych - jej niedobory przyspieszają więc starzenie się na skutek pojawiającego się stanu zapalnego (Inflamm-Aging).

Peptyd miedzi a produkcja kolagenu.

Badania wykazały, że peptydy miedzi promują produkcję kolagenu i elastyny, a także działają jako przeciwutleniacz. Promują również produkcję glikozoaminoglikanów (takich jak kwas hialuronowy). Badania kliniczne wykazały, że peptydy miedzi usuwają uszkodzony kolagen i elastynę ze skóry i tkanki bliznowatej, ponieważ aktywują system skóry odpowiedzialny za te funkcje. Miedź jest kluczowym minerałem oksydazy lizylowej, enzymu, który splata razem kolagen i elastynę.

GHK był pierwotnie wyizolowany z ludzkiego osocza. Jest tripeptydem i posiada wysokie powinowactwo do jonów miedzi, peptyd ten po raz pierwszy opisano jako czynnik wzrostu dla wielu zróżnicowanych komórek. GHK w połączeniu z miedzią funkcjonują jako aktywator przebudowy tkanek, zapewniają remodeling i poprawę owalu twarzy. Przeciwzmarszczkowy wpływ peptydów miedzi -41% objętości zmarszczek po 8 tygodniach !

Advanced Lift THERAPY

Serum zawierające Tripeptyd (GHK) działający jak nośnik, dostarczając miedź tam, gdzie jest ona potrzebna do zwalczania stanów zapalnych oraz dla promowania regeneracji. Obecna w serum wit. A jest silnym antyutleniaczem, zwiększa komunikację międzykomórkową, wygładza zmarszczki i drobne linie, stymuluje fibroblasty do produkcji kolagenu jedocześnie hamując jego degradację, oczyszcza i wygładza pory. Bardzo skuteczny peptyd liftujący, remodeluje kontury twarzy = Zmniejszona ilość zmarszczek, zrewitalizowana i odmłodzona skóra

Zwiększenie elastyczności skóry z wit. A:

 • 15% poprawy po 2 tygodniach

 • Ponad 20% po 6 tygodniach

 • Efekt długoterminowy (nadal widoczny po dwóch tygodniach
  bez używania produktu)

FACE SCULPTURE SERUM

Silnie skoncentrowany eliksir ujędrniający i liftujący owal twarzy. Działa najbardziej efektywnie w przypadku skór wymagających intensywnej rewitalizacji, regeneracji i zagęszczenia. Zawiera 3D Lifting Complex, sacharydy, kwas hialuronowy.

EFEKTY I CECHY

 • Łagodzenie zaczerwienienia i swędzenia

 • Zauważalna i widoczna pomoc dla zestresowanej, podrażnionej skóry

 • Wzmocnienie bariery hydrolipidowej skóry

SKŁADNIKI SPECJALNE

 • 3D Lifting Peptides (Elastin-stimulating peptides ESP) – peptydy stymulujące fibroblasty do syntezy elastyny, zagęszczenie i ujędrnienie skóry, poprawa konturów twarzy

 • PENTAVITIN TM – kompleks węglowodanowy dla długotrwałego nawilżenia skóry, efekt trwający 72 godziny dzięki stałemu połączeniu z keratynocytami warstwy rogowej, zapobiega utracie wilgoci

 • Niskocząsteczkowy kwas hialuronowy – jest w stanie przenikać przez górne warstwy naskórka, wiąże wodę i zmniejsza transepidermalna utratę (TEWL)

 • Wysokocząsteczkowy kwas hialuronowy – tworzy na powierzchni warstwę wiążącą wodę, a tym samym chroni skórę przed wysuszeniem, wygładza drobne linie i zmarszczki, efekt wypełniający

FACE SCULPTURE CREAM - krem rzeźbiarz

Face Sculpture Cream to bogaty krem liftujący. Ujędrnia oraz restrukturyzuje kontury twarzy. Posiada 27%-wą zawartość lipidów. Ostatnie badania z wykorzystaniem symulacji komputerowych wykazały, że kontur twarzy odgrywa kluczową rolę w oszacowaniu wieku kobiety. Obwisłe policzki powodują, że twarz wyglada na starszą, nawet jeśli skóra jest gładka, różowa i bez skazy. Face Sculpture Cream jest odpowiedzią na ten problem. Krem „wyściela” i zagęszcza skórę, poprawiając tym samym owal twarzy. Nowa innowacyjna formuła oparta na stymulujących elastyczność peptydach o naukowo udowodnionym działaniu, liftuje i ujędrnia nadając skórze młodzieńczy wygląd. Dodatkowo Face Sculpture Cream dzięki rozświetlającemu kompleksowi reguluje wydzielanie melaniny, zmniejsza przebarwienia oraz nieatrakcyjne zaczerwienienia skóry, nasilające się wraz z wiekiem.

Cennik:

 • Sculpture Therapy  | 

  250 zł