Glow Therapy CU-X

Glow Therapy CU-X

Innowacyjny zabieg zapewniający wygładzenie ale przede wszystkim efekt ROZŚWIETLONEJ i PROMIENNEJ cery. Zabieg łączy działanie pereł MAGIC SPHERES z serum rozświetlającym ADVANCED RADIANCE THERAPY CU-X. Dzięki połączeniu tych dwóch produktów i ich wprowadzeniu przy pomocy mezoterapii mikroigłowej MIKROPEN cera nabiera zdrowego blasku i spektakularnie odbija światło. Cera jest rozpromieniona, świeża i wypoczęta. Na zakończenie nakładany jest SOFT FOCUS HD BB CREAM zapewniający ochronę przeciwko promieniowaniu UV i IR oraz pudrowe wykończenie zabiegu.

Po zabiegu szarość, matowość, zmęczenie i niejednolity koloryt są zminimalizowane a na skórze pojawia się matryca 3D, która znacząco ujędrnia, oraz na nowo definiuje kontury twarzy. Skóra natychmiast wygląda na świeżą, promienną, gładką i młodszą!

Dodatkowo każdy z kosmetyków zawiera szereg substancji które oprócz efektu rozświetlenia, wyrównania kolorytu i zakrycia niedoskonałości zapewniają:

 • uszczelnienie naczyń krwionośnych dzięki wit. C

 • regulowanie wydzielania melaniny

 • efekt liftu - natychmiastowe wygładzenie drobnych linii i zmarszczek

 • nawilżenie, ochronę przed TEWL

 • działanie przeciwzapalne dzięki peptydom miedzi

 • promowanie syntezy kolagenu i elastyny

 • działanie przeciwutleniające, zapobieganie przedwczesnemu
  starzeniu się skóry

 • ochronę UV i IR

Magic Spheres

Serum w postaci cennych pereł do pielęgnacji skóry, wykonane z najlepszych składników morza, osadzone w wysoce aktywnej surowicy wytworzonej z polisacharydów. Tworzone są przy użyciu wymagającego procesu biotechnologicznego na bazie brązowych alg, dodatkowo wypełnione aktywnymi składnikami, które idealnie chronią przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, rozjaśniają, nawilżają oraz wypełniają drobne linie i zmarszczki.

Po zastosowaniu Magic Spheres na skórze pojawia się matryca 3D, która znacząco ujędrnia, oraz na nowo definiuje kontury twarzy. Skóra natychmiast wygląda na świeżą, promienną, gładką i młodszą!

Advanced Radiance THERAPY CU-X

Serum zawierające Tripeptyd (GHK) działający jak kosmiczny dron, dostarczając miedź tam, gdzie jest ona potrzebna do zwalczania stanów zapalnych oraz dla promowania regeneracji.

Zawarta w serum wit. C jest silnym przeciwutleniaczem, reorganizuje włókna kolagenowe w macierzy pozakomórkowej, poprawia strukturę skóry, uszczelnia naczynia krwionośne, rozjaśnia plamy starcze i zaburzenia pigmentacyjne = tekstura skóry jest równomierna, przebarwienia i zaczerwienienia na skórze zmniejszone, koloryt wyrównany, cera rozpromieniona.

Stabilizowana witamina C (Stay-C) zmniejsza produkcję melaniny o 57%
3-miesięczne badanie wykazało, że plamy starcze zmniejszyły się o 25%

Krem BB rozświetlający

Krem BB zapewniający intensywną pielęgnację, szeroką ochronę przed czynnikami zewnętrznymi oraz wyrównanie kolorytu cery bez efektu ciężkiego makijażu. Krem chroni przed wolnym rodnikami, długotrwale nawilża oraz koi skórę. Zawiera filtry UVA / UVB oraz ochronę przeciw promieniowaniu IR. Rezultatem jest lśniąca i naturalnie wyglądająca skóra.

Cennik:

 • Glow Therapy CU-X  | 

  250 zł